Chipli Bileklik

 • "Hızlı ve Zamanında Teslim"

  - Made in Mersin! diyebiliyoruz...

   
 • "İsteğe Göre Çözümler!"

  - %100 Kendi Tasarımımız, Yerli Üretim...

   
 • "Çok Amaçlı Bileklikler"

  - Özel Fikirler Özel Tasarımlar...

   
 • "TPE Tasarım Patentli"

  - Alıp Satmıyoruz; Üretiyoruz...

   
 • "YKS Rfid Bileklik"

  - Farklı Frekanslı Rfid Çözümler...

   
 
 
 • Rfid 1k Mifare
  Chipli Bileklik

  Pilsiz çalışma özelliğinden uzun ömürlüdür. Akıllı chipte denilen 1k mifare rfid bileklik kredi yüklenebilir, harcama yaptırır, kontrol eder tarihleme yapar, sayar, sıralar, denetler, kişisel bilgileri içinde barındırır. Sudan kesinlikle etkilenmez. Bu ürün aynı anda fonksiyoneldir, chipli barkodlu veya sadece baskılı olarak üretilir. İstenilen miktar kadar üretimimiz vardır.

  İletişim Formu!
 • Rfid Proximity
  Chipli Bileklik

  Yaygın kullanımı ve değiştirilemez ID numarası ile hatasız kullanım ve uzun ömürlü çalışma sağlar. Yazılım ve donanımsal güçlü alt yapınızla kayıplarınızı kazanca çevirir. Üzeri istenilen şekilde borkadlu seri nolu veya kişisel bilgilerlede üretilir. İstenilen miktar kadar üretimimiz vardır. Bu bileklikle kayıplarınız daima sıfırdır.

  İletişim Formu!
 • Rfid UHF
  Chipli Bileklik

  Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OTVT) teknolojilerini kullanarak, tesis veya organizasyonlarda ihtiyaç duyulan operasyonel verileri sahadan mümkün olan en az insan müdahalesi ile toplayıp, kullanıcıların değerlendirmesine sunan yazılım ve donanım projelerinde vazgeçilmez bir üründür. Bu bileklikle kayıplarınız daima sıfırdır.

  İletişim Formu!

Yüksek güvenlik sağlar..

Pilsiz ve teknolojiktir. Amacına uygun kullanıldığı sürece, enerjiye ihtiyaç duymadan defalarca hatasızca çalışır.

İletişim varız!

Kayıpsız veri kontrolü..

Tarihleme ve dijital tüm isteklerinizi kusursuzca yapar. Hep karlı çıkarsınız, kazancınıza kazanç katar.

İletişim varız!

Kredi ve puan yükleme..

Bilek uyumludur, su geçirmez. Çok kullanımlıktır. İstenilen renk ve miktarlarda üretilir.

İletişim varız!
 

Chipli bileklik ne işe yarar?

..!

Rfid bileklik enerjiye ihtiyaç duymadan çalışma prensibiyle defalarca kullanılan, tüm devam takip sistemlerinde, hatasız veri kontrolünde kullanılır. Yazılabilir özelliğinden dolayı kredi puan yüklenebilir, harcama yaptırır. Farklı konseptlere göre üretimi yapılır.

..!

Otel - motel - tatil köyleri, aquaparklarda, konser etkinlikleri, kayak merkezlerinde Kamp ve plaj işletmelerinde, havuz başı partilerinde, dalış okullarında, askeri birliklerde, kalabalığın trafiğini düzenler karışıklıkları ve aksamaları önler. İstenmeyen durumları engeller, düzenleyicidir.